Euroclas
Deska tarasowa kompozytowa SELECT

Składające się w 60% z pyłu drzewnego topoli kompozytowe deski tarasowe 4DECK o wymiarach: 25 mm (grubość) x 140 mm (szerokość) występują w 4 wersjach kolorystycznych (brąz, ciemny brąz, grafit/antracyt, jasnoszary) w 5 różnych długościach (3.5m, 4.0m, 4.5m, 5.0m, 5.8m). Każda deska posiada dwustronne ryflowanie - grube po jednej stronie, a drobne po drugiej.

Kompozytowe deski tarasowe 4DECK to innowacyjny produkt łączący w sobie naturalność drewna z nowoczesną technologią. Połączenie drewna i tworzyw sztucznych gwarantuje powstanie materiału odpornego na wodę i warunki atmosferyczne oraz łatwego w utrzymaniu i użytkowaniu. Deski składają się w 60% z pyłu drzewnego oraz w 30% z HDPE czyli z polietylenu o podwyższonej gęstości. Pozostałe 10% stanowią: barwnik, stabilizatory oraz filtr UV zabezpieczający deski przed płowieniem. Deski kompozytowe często wybierane są jako alternatywa dla klasycznego drewna. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwa pielęgnacja (w odróżnieniu od surowego drewna, deski kompozytowe nie wymagają corocznego olejowania). System desek kompozytowych 4DECK charakteryzuje się wyjątkowo łatwym montażem, który można wykonać samodzielnie.

Deska tarasowa kompozytowa PREMIUM

Składające się w 60% z pyłu drzewnego topoli kompozytowe deski tarasowe 4DECK o wymiarach: 23 mm (grubość) x 138 mm (szerokość) występują w 4 wersjach kolorystycznych (brąz, ciemny brąz, grafit/antracyt, jasnoszary) w 5 różnych długościach (3.5m, 4.0m, 4.5m, 5.0m, 5.8m).

Nowoczesna II generacja desek kompozytowych na tarasy marki 4DECK. W deskach PREMIUM COLLECTION została zastosowana nowoczesna technologia umożliwiająca uzyskanie dwóch kolorów na jednej desce, jedna strona deski jest w kolorze brąz, a druga strona deski ciemny brąz oraz w drugim wariancie jedna strona deski jest w kolorze grafit/antarcyt, a druga strona deski jasnoszarym. Przy wyborze deski PREMIUM COLLECTION mamy możliwość zmiany koloru naszego tarasu odwracając deski, nawet po dłuższym czasie użytkowania.