Euroclas
Usługa CNC

Linia

Więźba

Więźba dachowa jest najważniejszą częścią każdego domu. To właśnie dach osłaia cały budynek przed deszczem, słońcem, gradem i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Konstrukcja wykonana z dobrego drewna i w najlepszej technologi posłuży przez wiele lat. Nasza firma pomoże Państwu spełnić najwyższe oczekiwania, gdyż konstrukcje wykonujemy w pełni zautomatyzowanej maszynie Hundegger K2. Łącząc maszynę z programem Dietrich's oraz naszych projektantów, jesteśmy w stanie przedstawić państwu wycenę wraz z wizualizacją całej więźby.

Wszystkie łączenia tj. czopy, połączenia zakładkowe czy połączenie na jaskółczy ogon wykonywane są przez maszynę z dużą dokładnością, co pozwala wykonawcy złożyć więźbę jak klocki. Każda konstrukcja może być wykonana z drewna surowego(C24) bądź suchego/klejonego (KVH lub BSH).

Na tym oczywiście nasza firma nie kończy swej działalności gdyż oferujemy całą gamę usług dodatkowych związanych z impregnacją zanurzeniową bądź ciśnieniową, heblowaniem i wykańczaniem więźby.Do kompletnej wyceny proszę o przesłanie:

- rzutu więźby

- rzutu dachu (połaci)

- rzutu poddasza

- przekrojów (A-A, B-B, C-C)

- dokładnych informacji w zakresie prac: radzaju wykończeń, typu dachówki

Galeria